Objednávka - minislovník Moje Tělo

Děkuji, že jste se rozhodli zakoupit
minislovník Moje Tělo 
za cenu 99,- Kč.

Vyplněním objednávky získáte sadu pracovních pomůcek, s nimiž si bezpochyby pohrajete, něco nového se naučíte a strávíte tak skvělý čas se svými dětmi.

Slovníček vám zašlu po zaplacení částky 99,- Kč převodem na účet. Platba kartou v tuto chvíli není možná.

Co koupí slovníčku získáte?

 • 1
  7 stran obrázků o lidském těle s českým a anglickým popisem
  To je přes 70 slov s tématikou těla a jeho částí, emocí a činností, které s tělem provádíme. Každý obrázek má popisek v češtině a angličtině psaný kapitálkami (velkými písmeny), aby si ho mohly přečíst i ty nejmenší děti, které teprve začínají rozpoznávat první písmenka.
 • 2
  + BONUS pracovní list Zoubky
  Dětská ústa s řadou krásných bílých zoubků, které svádí k čištění. Stačí vytisknout, vložit do průhledného obalu nebo zalaminovat, zoubky opatlat třeba čokoládou a tréning čištění zoubků může začít.
 • 3
  + BONUS pexeso
  Pexeso klasické velikosti 64 obrázků, což je 32 párů slov. Jeden obrázek vždy s českým popisem, druhý s anglickým. Pocvičíte nejen paměť, ale i slovíčka.

Velice si vážím práce každého člověka, který se věnuje dětem. Děkuji proto Ireně za její pilnou práci, kterou si dala s materiálem pro ně. Doporučuji její materiály jako lektorka v oblasti vzdělávání.

Mgr. Zuzana Walshpodnikatelka v oblasti vzdělávání, www.walsh.sk

Tento výukový materiál je skvělým doplňkem pro výuku angličtiny dětí. Jako lektorka a manažerka jazykové školy bych ho doporučila všem, kdo se rádi učí angličtinu zábavnou a hravou formou. Materiál je vhodný jak pro osobní využití tak pro školky a školy. Slovník i pexeso rozšíří slovní zásobu a navíc možnost, že si mohou děti svůj slovníček vybarvit podle svých představ, je úžasná. Pexeso jsem vybarvila s pomocí mých tří dětí a po večerech hraje a procvičuje angličtinu s radostí celá naše rodina.

Jana Mikulec, lektorka angličtiny a manažerka jazykové školy www.janamikulec.cz

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na irena@irenaponcarova.cz, pokud potřebujete pomoc s online objednávkou.

Máte jakékoliv otázky, postřehy či zpětnou vazbu?
Určitě si ráda přečtu, jak se vám se slovníkem pracuje.
No a také mi napište, pokud vám ve slovníku něco chybí nebo máte námět na další díl :).